با ما تماس بگیرید: +98 916 216 6675
سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸  ::  ۱۰۰۰ بازدید

چرا ما؟
اولین دلیل برای انتخاب فروشگاه آنلاین چیتاکالا، داشتن ای‌نماد(نماد اعتماد الکترونیک) است. شما عزیزان می‌توانید با آرامش خیال و اطمینان از درگاه معتبر بانک ملت(به‌پرداخت) خرید کنید و از محصولات ما استفاده نمایید. ای‌نماد به شما این اطمینان را می‌دهد که خریدی امن و قابل پیگیری داشته باشید.


دلیل دوم وجود قوانین و مقرراتی است که فروشگاه اینترنتی چیتاکالا برای مشتریان فراهم کرده است. قوانینی که همواره به نفع مشتریان عمل کرده و خرید را سهولت می‌بخشد. لطفا بخش قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید.

 

ما تضمین می‌کنیم که محصولاتی را برای شما عرضه کنیم که از بهترین مواد تولید شده باشند. چیتاکالا با سابقه فعالیت 30 ساله، مرجع تخصصی و تولید محتوا و همچنین تولید فرآورده‌های کنجدی در اردکان است که همیشه سعی داشته است با آگاه‌سازی، نقش کوچکی در زمینه تغذیه سالم و بهداشتی برای مردم عزیز ایران ایفا کند. مجموعه چیتاکالا بر آن است که با تولید محصولاتی سالم و طبیعی بر پایه فرآورده‌های کنجدی، و و فروش آن بصورت اینترنتی و ارسال آن به تمام نقاط کشور، دسترسی همه مردم ایران را به این محصولات سهل و آسان کند.

 

دلیل چهارم: پس از ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی چیتاکالا، می‌توانید به طور دقیق مراحل پردازش و ارسال سفارش خود را پیگیری کنید. تمام این مراحل با استفاده از پیامک و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد و شما خواهید فهمید کالایی که سفارش داده‌اید دقیقا در چه مرحله‌ای است و چه زمانی به دست شما می‌رسد.

مراحل ارسال کالا عبارت‌اند از:

۱. در صف بررسی

۲. تایید سفارش

۳. آماده‌سازی سفارش

۴. خروج از مرکز پردازش

۵. دریافت در مراکز توزیع

۶. تحویل به مامور ارسال

۷. تحویل شده به مشتری

در ساعت‌ها و روزهای پس از ثبت سفارش می‌توانید ببینید که سفارش شما در کدام‌یک از مراحل بالا قرار دارد.

 
نظرتان را بنویسید